logo iner
Vše vyřešíme za vás

Nezávazná poptávka

Získejte tu nejvhodnější fotovoltaiku pro svůj dům nebo firmu. Připravíme vám ji na míru.
Otakar N.
Pořízení solární elektrárny jsme zvažovali dlouho. Vybíral jsem ze čtyř dodavatelů, a už tam se podle ochoty rýsovala firma Iner jako pružná a ochotná… 
přečíst
Osobní prohlídka a dostal jsem nabídku na míru, žádnou "univerzální šablonu" se změněnou adresou. kterou se podařilo díky postupnému získávání dalších informací ještě dvakrát upravit. Tam jsem pochopil, že problematice opravdu rozumějí, naslouchají zákazníkovi, a jednají ochotně a nevtíravě.
Položkově detailně specifikovanou nabídku přizpůsobenou naší střeše realizovali za pomocí vlastních ověřených firem (i mezi řečí jsem cítil, že je to subdodavatelská spolupráce s radostí, a s dobrými vztahy, zkrátka se vám po domě nepohybují negativní lidé).
Smlouva byla příjemná, platba první zálohy, a další platby víceméně až za hotové subdodávky, rozumné splatnosti, prostě i zde ¨"na pohodu"
Realizace byla rychlá, a i po doplacení nebyl problém zavolat o servisní radu, opět standardní klidný a věcný přístup.
Sestava běží bez problémů, získali jsme vidinu reálné návratnosti, a funkci UPS v případě výpadku dodávky proudu (a že se to stává i 2x do měsíce!).
Robert M.
Profesionální přístup firmy , kvalitně provedená instalace, jednaní všech na vysoké úrovni, termín dodání díla cca do 3 měsíců od podpisu smlouvy. 
přečíst
Nabídek na FTE jsem měl více, rozhodl odborný a osobní přístup jednatele, který není jen obchodník, ale je zejména odborník na danou problematiku, FTE koncipoval s ohledem na mé potřeby a možnosti, maximální spokojenost, můžu vřele doporučit firmu iner s.r.o.
Marek L.
O FVE jsem uvažoval už delší dobu. V lednu 2022 jsem se rozhodl pro realizaci a oslovil několik firem. Nakonec jsem zvolil iner s.r.o. z Brna...
přečíst
V únoru 2022 proběhla prohlídka střechy, návrh FVE a řešení kabelových tras a k podpisu smlouvy došlo ve druhé půlce února 2022. Předběžný termín byl do června 2022, nakonec byla realizace rychlejší. Už v dubnu dojeli střechaři a za den a půl namontovali panely. V květnu přijela elektrikářská parta, která dodělala zbytek. FVE byla zprovozněna v testovacím režimu v druhé polovině května 2022. Nejdelší dobu pak bylo čekání na PPP u EG.D, v té době byla situace na jižní Moravě hodně špatná, což jde ale mimo samotnou firmu iner s.r.o. Po PPP do 3 týdnů přišla na účet dotace. Rozhodně firmu iner. s.r.o. mohu s klidným svědomím doporučit, jsem s FVE i se samotnou realizací velmi spokojen.