🔋 Nechte svoji FVE pracovat naplno! Získejte aplikaci Alfred ZDARMA a ovládejte svoji elektrárnu jednoduše. Více informací
logo iner
Podívejte se na naše projekty

Spokojení klienti jsou pro nás na 1. místě

Vždy hledáme řešení, které bude klientům nejvíce vyhovovat. A které jim ušetří co nejvíce peněz. Podívejte se, jak se nám to daří.
g
5,0 hodnocení na Googlu
na základě 24 recenzí

Pan Peter

Jihomoravský

V příběhu pana Petera, jehož domov představuje idylku moderního bydlení, hrají hlavní roli technologické inovace. Jeho středně velký rodinný dům, se spotřebou více než 5 MWh energie ročně, se vyznačuje šikmou taškovou střechou, která je natočena k jihu. I když je střecha velmi členitá, kdy střešní okna, světlík, antény a komín rozbíjí plochu na menší části, podařilo se instalovat dostačující výkon 7 kWp.

Pan Peter a jeho rodina si pro svůj domov vybrali fotovoltaické panely Canadian Solar s vysoce účinnou technologií PERC a garancí na poškození 25 let, jejichž provedení s černým rámem je nejenom praktické, ale také esteticky přitažlivé.

Peter si zvolil fotovoltaický systém Growatt MOD o výkonu 7 kWp doplněný o baterii Growatt APX s kapacitou 10 kWh. Toto řešení představuje nejenom krok k udržitelnějšímu životu, ale také dokonale doplňuje estetiku a funkčnost jejich domova. Kontaktujte nás, navrhneme vám zdarma řešení vhodné pro vaši domácnost.

45 000 Kč ročně
Až 90% energetické soběstačnosti
Nepřekáží v garáži
Záloha při výpadku proudu

Pan Petr

Jihomoravský

Pan Petr provedl strategický krok k udržitelnosti a energetické nezávislosti tím, že maximalizoval využití své rozsáhlé střechy orientované na jih. Rozhodnutí využít celou plochu pro instalaci solárních panelů přišlo přirozeně, vzhledem k tomu, že jeho dům je plně napájen elektřinou. Estetický vzhled hnědé střechy společně s solárními panely s černým rámem vytváří harmonický a vizuálně přitažlivý dojem.

Instalací systému s impozantním výkonem 16 kWp je pan Petr schopen pokrýt významnou část své spotřeby elektrické energie, a to i během slunečných zimních dnů. Od jara až do podzimu se jeho domácnost stává energeticky téměř soběstačnou, což je skvělým příkladem efektivního využití obnovitelných zdrojů.

Důležitou roli v tomto systému hraje také měnič Solax s výkonem 15 kW, spolu s velkokapacitní baterií Solax Triple Power o kapacitě 17,4 kWh, které optimalizují využití vyrobené elektrické energie. Tento promyšlený přístup k energetické nezávislosti nejen snižuje ekologickou stopu domácnosti, ale zároveň přináší významné úspory nákladů na energie.

Pan Petr tak ukazuje, jak efektivně lze využít solární energii v domácím prostředí, a stává se inspirací pro všechny, kteří uvažují o přechodu na zelenější a udržitelnější způsob života.

Zvažujete-li cestu k větší energetické nezávislosti, seznámíme vás s optimálním řešením, kontaktujte nás.

Až 95 000 Kč za rok
Velký instalovaný výkon
Velká baterie
Maximální samostatnost

Paní Matrina

Jihomoravský

Paní Martina, majitelka rozlehlého rodinného domu, který je kompletně napájen elektrickou energií, udělala vizionářský krok směrem k soběstačnosti, když se rozhodla pro fotovoltaiku jako alternativnímu zdroji energie. Vzhledem k velké spotřebě energie v jejím domově a současně dostatečné ploše střechy byla volba jasná, a tak se kapacita instalovaného systému vyšplhala na impozantních 18 kWp.

V centru tohoto příběhu o inovacích stojí pokročilá technologie Growatt MID, která se svým extrémně kompaktním designem vejde do prostoru garáže, aniž by narušila její užitnou hodnotu. Tento krok nejenže minimalizuje zásah do životního prostoru, ale také zajišťuje, že estetika a funkčnost jdou ruku v ruce.

K dokonalosti celého systému přispívá i instalace back-up boxu, který paní Martině umožňuje využívat vlastní vyrobenou energii i během výpadků elektrické sítě. Tím si tak nejenom zajišťuje neustálou dodávku energie, ale i poskytuje klidný spánek vědomím, že její domov zůstane funkční i v nejnečekanějších situacích.

Zvažujete fotovoltaickou elektrárnu? Seznámíme vás s optimálním řešením, kontaktujte nás.

Paní Martina ušetří až 80 000 Kč
Kompaktní provedení
Velký instalovaný výkon
Dohled přes aplikaci

Pan Tomáš

Jihočeský kraj

Rodinný dům v srdci jižních Čech, s perfektně orientovanou střechou směrem na jih. Optimalizace prostoru střechy byla klíčová. Robustní instalovaný výkon spolu s baterií o kapacitě 15 kWh představuje ideální řešení pro čtyřčlennou domácnost. Nemovitost je také vybavena systémem pro ohřev vody z přebytků FVE a nabíječkou pro elektromobily, což podtrhuje naši filosofii energetické soběstačnosti a inovace.

Pan Tomáš šetří až 55 000 Kč za rok
Velký výnos díky jižnímu natočení střechy
Dostatečný výkon na nabíjení auta 15 kWp
Velká kapacita baterie pro méně slunenčné dny

Procházkovi

Jihomoravský kraj

Procházkovi si pořídili novostavbu po kolaudaci. Dům je kompletně vystrojen chytrou elektroinstalací Loxone pro ovládání topení, osvětlení, žaluzií a zabezpečení domu.

Na střechu byly instalovány panely EXE Solar s výkonem 370 Wp. Celkový instalovaný výkon fotovoltaiky je 4,5 kWp. Pro maximální energetiskou samostanost byla zvolena fotovoltaika s baterií 10,2 kWh .

Elektrárna obsahuje zálohu při výpadku sítě.

Procházkovi budou platit za elektřinu jen pár stovek za rok
Chytrá domácnost Loxone
Maximální energetiská samostanost
Záloha při výpadku sítě

Karmazínovi

Jihomoravský kraj

Pan a paní Karmazínovi si pořídili nízkoenergetický bungalov, který je plně elektrifikovaný. Byly zvoleny celočerné panely EXE Solar, aby dokonale ladily s designem domu.

Jelikož spotřeba domu je více jak 5,5 MWh/rok byla zvolena fotovoltaika o výkonu  5,4 kWp a kapacitě baterie 7,6 kWh .

Elektrárna obsahuje i zálohu při výpadku sítě. Karmazínovi tak mohou topit, svítit a sledovat televizi i když vypadne proud.

Karmazínovi šetří až 27 000 Kč/rok
Záloha při výpadku sítě
Panely ladící s designem domu
Záloha při výpadku sítě

Pan Martinů

Jihomoravský kraj

Pan Martinů má rodinný dům se střechou natočenou na jih. Fotovoltaika se tak nabízela jako ideální zdroj vlastní energie.

Protože na střeše jsou dva komíny a vikýř, které by mohly panelům stínit, věnovali jsme velkou pozornost rozložení panelů. Pan Martinů zvolil celočerné panely EXE Solar a vzhledem ke spotřebě domu těsně nad 6 MWh/rok také třífázovou fotovoltaiku s výkonem 4,8 kWp a baterií o kapacitě 5,7 kWh.

Pan Martinů požadoval maximální komfort, a proto elektrárna obsahuje i rozvaděč zálohy při výpadku sítě.

Pan Martinů šetří až 18 000 Kč/rok
Efektivní rozložení panelů
Celočerné panely
Rozvaděč zálohy při výpadku sítě

Dvořákovi

Jihomoravský kraj

Dvořákovi mají bungalov s velmi malou střechou, proto jsme panely nainstalovali na východní i západní část střechy.

Vzhledem k tomu, že okolní budovy na střechu ráno a večer stíní, namontovali jsme k panelům výkonové optimizéry od společnosti SolarEdge, které negativní vliv stínění výrazně eliminují.

Dvořákovi se rozhodli pro celočerné panely EXE Solar. A vzhledem ke spotřebě domu kolem 5 MWh/rok zvolili jednofázovou fotovoltaiku BATERIE MINI PREMIUM o výkonu 4,5 kWp a s baterií o kapacitě 5,8 kWh.

Dvořákovi šetří až 10 000 Kč/rok
Využití východní i západní část střechy
Instalace včetně optimizérů
Jednofázová fotovoltaika o výkonu 4,5 kWp

Peřinovi

Jihomoravský kraj

Peřinovi mají velký rodinný dům se spotřebou nad 10 MWh/rok a s plechovou falcovou střechou natočenou na jihovýchod.

V domě mají také velké akumulační nádrže ke kotli na dřevo. Proto jsme jako součást fotovoltaiky nainstalovali také regulátor pro uložení přebytků do těchto aku nádrží.
Peřinovi si vybrali celočerné panely EXE Solar, které na šedou střechu výborně padnou. A ladí tak s celkovým designem domu. Z naší fotovoltaiky si vybrali kompaktní elektrárnu o výkonu 7 kWp a s baterií o velké kapacitě 9 kWh.

Peřinovi šetří až 22 000 Kč/rok
Instalace na falcovou střechou natočenou na jihovýchod
Přebytky ukládané do těchto aku nádrží
Kompaktní elektrárna o výkonu 7 kWp

Pan Rychnovský

Jihomoravský kraj

Pan Rychnovský má velký rodinný dům se spotřebou nad 10 MWh/rok s rovnou střechou natočenou na jih.

Panely jsme namontovali na nosnou konstrukci, na které je betonová dlažba.
Pan Rychnovský sáhl po celočerných panelech EXE Solar a kompaktní elektrárně s výkonem 5,1 kWp a s baterií o velké kapacitě 12,6 kWh.

Pan Rychnovský šetří až 18 000 Kč/rok
Instalace na rovnou střechu natočenou na jih
Instalace na nosnou konstrukci
Kompaktní elektrárna s výkonem 5,1 kWp

Pan Lankaš

Jihomoravský kraj

Pan Lankaš bydlí ve velkém srubu s šikmou střechou natočenou na jih. A protože střecha srubu je černá, byly pro něj jasnou volbou celočerné panely EXE Solar.

Pan Lankaš se rozhodl využít fotovoltaický systém s výkonem 9,8 kWp a s baterií BYD o velké kapacitě 12,4 kWh.

Pan Lankaš šetří až 30 000 Kč/rok
Instalace na šiknou střechu natočenou na jih
Celočerné panely
Fotovoltaický systém s výkonem 9,8 kWp

Pan Nohel

Jihomoravský kraj

Rodinný dům směřuje hřebenem ve směru sever-jih. Abychom umožnili vyrábět proud po celý den, nainstalovali jsme panely na východní i západní stranu střechy.

Pan Nohel si zvolil panely s černým rámem od AEG a fotovoltaický systém s výkonem 5,7 kWp a s baterií, která má kapacitu 9 kWh.

Pan Nohel šetří až 18 000 Kč/rok
Instalace na východní i západní stranu střechy
Fotovoltaický systém s výkonem 5,7 kWp
Panely AEG s černým rámem

Pan Petr

Jihomoravský

Pan Petr provedl strategický krok k udržitelnosti a energetické nezávislosti tím, že maximalizoval využití své rozsáhlé střechy orientované na jih. Rozhodnutí využít celou plochu pro instalaci solárních panelů přišlo přirozeně, vzhledem k tomu, že jeho dům je plně napájen elektřinou. Estetický vzhled hnědé střechy společně s solárními panely s černým rámem vytváří harmonický a vizuálně přitažlivý dojem.

Instalací systému s impozantním výkonem 16 kWp je pan Petr schopen pokrýt významnou část své spotřeby elektrické energie, a to i během slunečných zimních dnů. Od jara až do podzimu se jeho domácnost stává energeticky téměř soběstačnou, což je skvělým příkladem efektivního využití obnovitelných zdrojů.

Důležitou roli v tomto systému hraje také měnič Solax s výkonem 15 kW, spolu s velkokapacitní baterií Solax Triple Power o kapacitě 17,4 kWh, které optimalizují využití vyrobené elektrické energie. Tento promyšlený přístup k energetické nezávislosti nejen snižuje ekologickou stopu domácnosti, ale zároveň přináší významné úspory nákladů na energie.

Pan Petr tak ukazuje, jak efektivně lze využít solární energii v domácím prostředí, a stává se inspirací pro všechny, kteří uvažují o přechodu na zelenější a udržitelnější způsob života.

Zvažujete-li cestu k větší energetické nezávislosti, seznámíme vás s optimálním řešením, kontaktujte nás.

Pan Petr ušetří až 95 000 Kč za rok
envelopefile-addphone-handsetpushpin