🔋 Nechte svoji FVE pracovat naplno! Získejte aplikaci Alfred ZDARMA a ovládejte svoji elektrárnu jednoduše. Více informací
logo iner

Fotovoltaika pro rodinné domy: Proč zvolit doporučené měniče?

electricity transmission closeup

Důležitost volby správného měniče

Pokud se rozhodujete pro instalaci fotovoltaického systému pro váš rodinný dům, je nezbytné zvolit správný měnič. A v tomto ohledu byste rozhodně neměli podcenit doporučení provozovatelů distribuční sítě.

Doporučené měniče: Záruka kvality a efektivity

Měniče, které jsou doporučovány provozovateli distribuční sítě, jako jsou ČEZ Distribuce a E.ON, nejsou vybrány náhodně. Tyto zařízení stojí na čele v oblasti ochrany a efektivity energetických systémů v České republice. Důvodem je, že splňují všechny technické požadavky a jsou v souladu s lokálními distribučními sítěmi.

Testování a certifikace: Záruka spolehlivosti

Společnost EG.D nejen doporučuje určité měniče, ale také je podrobila důkladným testům ve své laboratoři. Klíčovým kritériem byla aktivní spolupráce a podpora od výrobců těchto měničů. Pro majitele fotovoltaických systémů je toto důležité, protože vlastník výrobny nese odpovědnost za splnění všech technických povinností. Používání zařízení, která byla testována a doporučena distributory, je proto zárukou kvality a spolehlivosti.

Naše zkušenosti a nabídka

V naší společnosti iner se neomezujeme pouze na doporučení. Tyto měniče také běžně instalujeme. A co víc? Nabízíme vzorové sestavy, které obsahují panely s 25letou zárukou proti poškození.

Seznam doporučených měničů

Zajímá vás, které měniče dostaly zelenou od společnosti EG.D? Kompletní seznam doporučených měničů najdete právě u nás.

Zvolte kvalitu a spolehlivost pro váš fotovoltaický systém a důvěřujte odborníkům v oboru.

envelopefile-addphone-handsetpushpin