🔋 Nechte svoji FVE pracovat naplno! Získejte aplikaci Alfred ZDARMA a ovládejte svoji elektrárnu jednoduše. Více informací
logo iner

Účinnost panelů 24% - dnes už realita s panely AIKO

aiko

Ve společnosti Iner jsme pyšní na to, že nabízíme fotovoltaické panely značky AIKO, které jsou na trhu právem považovány za špičku ve své kategorii z hlediska účinnosti. Technologie All Back Contact (ABC) od AIKO, chráněná patenty, zajišťuje vynikající výkonnost, což potvrzuje i získání prestižního ocenění Red Dot Design Award 2023.

Design panelů AIKO je jedinečný, charakteristický svým celočerným provedením a absencí viditelné mřížky na přední straně, díky čemuž jsou tyto panely snadno rozpoznatelné. Jejich klíčovou vlastností je výkon; díky ABC technologii jsou panely schopné absorbovat 100 % incidentního světla, což je činí nejen výkonnější, ale i efektivnější. S efektivitou 24 % překonávají ostatní panely na trhu, které obvykle dosahují efektivity v rozmezí 22 %, až o 10 %.

Dalším přínosem je zvýšená absorpce světla a minimalizace ztrát díky antireflexnímu povlaku. Panely AIKO navíc při výrobě nevyužívají stříbro pro spojení solárních článků, což z nich činí ekologičtější a snadněji recyklovatelné produkty.

Tyto panely zaručují dlouhodobě vysoký výkon i v náročných podmínkách, s minimálním poklesem účinnosti v průběhu času, a to i při vysokých teplotách. Společnost AIKO poskytuje 15-ti letou záruku na poškození panelů a 30-ti letou záruku na jejich výkon.

Prohlédněte si naše modelové sestavy , které vám doplníme o panely AIKO.

V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonu 730 805 000 nebo e-mailu iner@iner.cz nebo zanechte na vás kontakt zde